Dlaczego warto stosować karmę Carnilove

  • Wzmaga apetyt w przypadku wybrednych psów i kotów
  • Gęstsza i bardziej błyszcząca sierść. Mniej widoczne oznaki linienia
  • Lepsza kondycja. Polepszenie ogólnej sprawności
  • Zwiększenie masy mięśniowej
  • Bardzo dobre dla zwierząt przygotowujących się na zawody, wystawy oraz inne aktywności wymagające dużych nakładów energii

Uczestnicy 6-tygodniowego wyzwania

Kida

Mieszaniec (husky z owczarkiem niemieckim)

Suczka 1,5 roku

Kida jest półtora roczną suką regularnie biegającą w psich zaprzęgach. Regularnie pokonuje dystansy 20-25 km w psim zaprzęgu, oprócz tego trenuje w bikejoringu i canicrosie. W październiku zaczyna swoje pierwsze zawody. Szukamy karmy, która zapewni jej wszystkie niezbędne składniki przy dużym wysiłku fizycznym. Kida jest wysokim 25 kilowym psem z ogromnymi pokładami energii. Kida razem z naszą drugą suką Yoko posiada stronę na Facebooku Yoko&Kaede- psi świat psimi oczami gdzie promują sport i zdrowe odżywianie oraz profil na instagramie Yoko_n_Kaede. Karma Carnilove puppy w przeszłości pomogła Kidzie dojść do ładu po diecie tzw śmieciowej, która ją zarobaczyla i doprowadziła do anemii. Dzięki Karmie dla szczeniaków Carnilove szybko stanęła na łapy i od tej pory ją polecamy. Następnie była przez rok na barfie i teraz wróciła do suchej karmy. Kida obecnie jest chuda i sucha. Myślę że jej przemiana, głównie pokaże jej zmianę w umięśnieniu do czego dążymy i czego nie możemy wypracować na obecnej karmie. Mimo tabeli dostaje karmy na 30 kg wagi i nie tyje.

Wyświetl szczegóły

Florka

Mieszaniec

Suczka 2 lata

Florka jest wesołą, zdrową dwuletnią suczką, pełną energii, głupich pomysłów i miłości. Jest bardzo aktywnym psem, dużo chodzimy pływamy w jeziorze, ćwiczymy frisbee i obi na luzie oraz sztuczki.

Wyświetl szczegóły

Elvis

Ragdoll

Kocur 3 lata

Elvis to kot, który podróżuje samochodem i rowerem :) Uwielbia zwiedzać w ten sposób świat. Jest aktywny, na co dzień patroluje 1400 m swojego ogrodu i przegania złodziejskie szpaki. Bawi się w berka ze swoimi ludźmi i psem. Ostatnio był na wakacjach nad morzem i spacerował brzegiem plaży. Nie mógł wyjść z zachwytu nad ogromną, wszechobecną kuwetą:) Elvis jest zdrowym, dorosłym, 3-letnim kocurem. Jest bardzo kontaktowy, gadatliwy, śmiały i pewny siebie. Jednocześnie ma przemiły charakter, choć nie jest to typ kanapowca.

Wyświetl szczegóły

Zeus

Chart angielski- Whippet

Pies 2 lata

Zeus uwielbia biegać i poznawać nowe tereny. Najbardziej lubi lasy i dzikie łąki. Do tego zaczynamy naszą przygodę z psimi sportami (m.in. Dogfrisbee i flyball). Codziennie razem przemierzamy około 10 km.

Wyświetl szczegóły

Hachi

akita japońska

Pies 3 lata

Hachi to długowłosy 37 miesięczny samiec rasy akita japońska.Wykastrowany, waży około 35kg. Jest psem inteligentnym, upartym, a co za tym idzie, równie wybrednym. Testowaliśmy karmę husse, brit care champion oraz endurance - uwielbiał je lecz przy kolejnym worku wraz z upałami stał się niejadkiem.Aktualnie konsumuje joserę festival, chociaż planujemy właśnie carnilove ze względu na aktywność oraz chęć przybrania na wadze tak do 38kg. Jego ulubionymi zajęciami są zabawy węchowe oraz dogtrekkingi. W chłodniejsze miesiące ćwiczymy canicross oraz bikejoring.

Wyświetl szczegóły

Lola

Owczarek belgijski malinois

Suczka 2 lata

Lola jest młodym (prawie 2 lata) bardzo aktywnym psem z ogromną ilością energii. Na codzień poruszamy sie po miejskich jak i "dzikich" obszarach miasta a ona odnajduje się wszędzie idealnie. Lola trenuje posłuszeństwo oraz raz w tygodniu bawimy się w detekcje zapachów w pełnym sprzęcie i w świetnych warunkach (kamizelka taktyczna, opuszczone budynki wojskowe itd) często również pływamy (a raczej ona) w pobliskich jeziorach oraz organizujemy sobie długie wędrówki po lasach i polach. Na dłuższych spacerach czy treningach towarzyszy nam pani fotograf. Dużą uwagę zwracam na jej sylwetkę, stan sierści i zdrowie.

Wyświetl szczegóły

Whisky

European Sled Dog (mix wyżła niemieckiego)

Suczka 3 lata

Whisky jest bardzo żywiołowa, wszędzie jej pełno. Razem z mężem trenują bikejoring i skijoring - startują razem na zawodach psich zaprzęgów. Whisky uwielbia pływać, biegać za freesbee, a nade wszystko kocha wyprawy w góry razem z nami.

Wyświetl szczegóły

Beza

Posokowiec bawarski

Suczka 6 lat

Beza jest wspaniałą, bardzo aktywną suczką Posokowca. Codziennie spędza dużo czasu na wspólnych spacerach i zabawach. Trenujemy frisbee i tropienie(mantraling) - las to jej żywioł... No i oczywiście jest wielkim łakomczuchem. Byłam zadowolona z dotychczasowej karmy, ale do Carnilove przekonuje mnie brak wypełniaczy w składzie, dlatego chętnie weźmiemy udział w wyzwaniu. Relacje będziemy przekazywać na bieżąco:) Instagram: @beza.bawarska

Wyświetl szczegóły

Kira

mieszaniec

Suczka 2,5 roku

Kira ma około 2,5 roku i waży 21kg. Jest wysterylizowana, nie miała szczeniąt. Brak problemów zdrowotnych, czasem zdarzają się problemy z trawieniem oraz intensywniejsza utrata sierści (nie jest patologiczna, tzn. nie ma wyłysień). Kirę w styczniu wzięliśmy z fundacji. Wspominam o tym fakcie, ponieważ ze względu na brak ruchu była dość wychudzona i niespokojna. Naszym głównym założeniem żywieniowym było przywrócenie odpowiedniego stanu okrywy włosowej oraz przybranie masy. Jesteśmy na dobrej drodze, aktualnie dużo osób zachwyca się jej wyglądem. Poświęcamy jej sporo czasu i jako że już opanowaliśmy podstawy posłuszeństwa, a pogoda dopisuje zaczęliśmy więcej trenować. Kira jest zakręcona na frisbee, które bardzo szybko załapała, ale nie chcemy jej przeforsować, więc nie biega na daleki dystans. Chętnie chodzi z nami na wędrówki do lasu i okazało się, że kocha pływanie w stawach, jeziorach oraz wszelkich innych zbiornikach wodnych. W fundacji uchodziła za psa "rozwałkę", który będzie psem problemowym i reaktywnym. Okazało się, że wystarczyło wprowadzić kilka jasnych zasad i zwyczajnie poświęcić jej czas.

Wyświetl szczegóły

Didi

Wyżel niemiecki

Suczka 3 lata

Didi jest 3 letnim wyżełkiem. Jest bardzo aktywna, ponieważ jest to mój kompan biegowy. Trenujemy codziennie, 15-30km, często w górach . Niestraszne jej całodniowe wycieczki biegowe górskie. Do tego jak każdy wyżeł lubi towarzyszyć w rowerowych wyprawach, biegnąc obok. Didi nie lubi się objadać, dlatego aby uzupełnić jej energię poszukujemy karmy odpowiedniej do jej ilości ruchu, smacznej i wartościowej . Próbowaliśmy już smaczki Carnilove, których Didi jest wielką fanką, i towarzyszą nam teraz przy wycieczkach biegowych.

Wyświetl szczegóły

© 2019 Carnilove Polska. Wszystkie prawa zastrzeżone

Regulamin wyzwania